Current language en no

Contact us

We love people reaching out. Don't be scared: say hi!

Stockholm

TRICKLE AB
Brännkyrkagatan 62
118 23 Stockholm

+46 706 67 11 00

ludvig@trickle.se

Gothenburg

TRICKLE GÖTEBORG AB
Åvägen 17F
412 51 Gothenburg

+46 708 17 28 44

eric@trickle.se

Oslo

TRICKLE OSLO
Universitetsgata 2
0164 Oslo

+47 90 09 21 24

helene@trickle.no

Luleå

TRICKLE LULEÅ
Köpmantorget 1
972 33 Luleå

+46 705 26 43 34

felicia@trickle.se

Helsinki

TRICKLE HELSINKI
Siltasaarenkatu 8–10
005 30 Helsinki

+35 84 01 68 02 59

laura@trickle.fi
All Stockholm Gothenburg Luleå Helsinki Oslo
Profibild för Elin Forslund

Elin Forslund

COO, Stockholm

elin@trickle.se +46722328983
Profibild för Björn Fahlén

Björn Fahlén

COO, Gothenburg

bjorn@trickle.se +46735459937
Profibild för David Larsson

David Larsson

Chief Strategy Officer

david@trickle.se +46707135296
Profibild för Helene Kvernaas

Helene Kvernaas

Oslo Lead

helene@trickle.no +4790092124
Profibild för Laura Myllykoski

Laura Myllykoski

Helsinki Lead

laura@trickle.fi +358401680259
Profibild för Karolina Pagaduan

Karolina Pagaduan

Team Lead

karolina@trickle.se +46704078134
Profibild för Andreas Jallinder

Andreas Jallinder

Head of SEM

andreas@trickle.se +46702269036
Profibild för Johann Ytredal

Johann Ytredal

Distribution Lead

johann@trickle.no +4797628556
Profibild för Ingo Pålsson

Ingo Pålsson

Brand Manager

ingo@trickle.se +46760455077
Profibild för Felicia Teglén

Felicia Teglén

Team Lead

felicia@trickle.se +46705264334
Profibild för Marcus Hune

Marcus Hune

Content Distribution Specialist

marcus.hune@trickle.se +46730669396
Profibild för Brooke Motley

Brooke Motley

Client Growth Manager

brooke@trickle.se +46728450585
Profibild för David Johnstone

David Johnstone

SEM Specialist

david.johnstone@trickle.se +46702959139
Profibild för Amila Hasani

Amila Hasani

Client Growth Manager

amila@trickle.se +46762938744
Profibild för Nathalie Lindström

Nathalie Lindström

Business Developer

nathalie@trickle.se +46735008999
Profibild för Fanny Troell

Fanny Troell

Content Distributor (maternity leave)

fanny@trickle.se +46760103380
Profibild för Isabella Boström

Isabella Boström

Content Distribution Specialist

isabella@trickle.se +46765173554
Profibild för Elina Wase

Elina Wase

Content Distributor

elina.wase@trickle.se +46723222770
Profibild för Natalie Mar

Natalie Mar

Content Distributor

natalie@trickle.no +4798664593
Profibild för Sofia Sandelin

Sofia Sandelin

Content Distribution Specialist

sofia@trickle.se +46765174496
Profibild för Emelie Elmblad

Emelie Elmblad

Content Distributor

emelie@trickle.se +46733703209
Profibild för Frida Bergesen

Frida Bergesen

Content Distributor

frida@trickle.se +46704629294
Profibild för Malin Lindmark

Malin Lindmark

Content Distributor

malin@trickle.se +46707355204
Profibild för Abtin Daneshvar

Abtin Daneshvar

Content Distributor

abtin@trickle.se +46735983790
Profibild för Matilda Granhage

Matilda Granhage

SEM Specialist

matilda.granhage@trickle.se +46733448611
Profibild för Emilia Olsen

Emilia Olsen

Performance Marketing Specialist

emilia@trickle.no +4795498819
Profibild för Siri Rydningen

Siri Rydningen

SEM Specialist

siri@trickle.no +4797669579
Profibild för Clara Cornéer

Clara Cornéer

Content Distributor

clara@trickle.se +46707188586
Profibild för Andrea Bernåker

Andrea Bernåker

Business Developer

andrea@trickle.se +46706867913
Profibild för Johanne Emilie Brodtkorb

Johanne Emilie Brodtkorb

Content Distribution Associate

johanne@trickle.no +4797490495
Profibild för Fanny Mosesson

Fanny Mosesson

Content Distributor & Business Developer

fanny.mosesson@trickle.se +46703186050
Profibild för Robin Hellsén

Robin Hellsén

Community Manager

robin.hellsen@trickle.se +46707965348
Profibild för Agnes Håkansdotter

Agnes Håkansdotter

Performance Marketing Associate

agnes@trickle.se +46705131488
Profibild för Christer Sletvold

Christer Sletvold

Performance Marketing Specialist

christer@trickle.no +4748177719
Profibild för Santeri Hietala

Santeri Hietala

SEM Specialist

santeri@trickle.fi +358406153123
Profibild för David Högberg

David Högberg

SEM Specialist

david.hogberg@trickle.se +46720854876